eRepublik eBiH
Dobrodošao na oficijalni forum eBosne i Hercegovine. Registrujte se i sačekajte da vam administrator potvrdi vaš akaunt ili se može javiti ingame na nick "JaoDragana"

Pokretanje ovog ministarstva Newrule

Welcome to official forum of eBosnia and Herzegovina.Register and wait until admin confirm your account or contact ingame "JaoDragana"


Join the forum, it's quick and easy

eRepublik eBiH
Dobrodošao na oficijalni forum eBosne i Hercegovine. Registrujte se i sačekajte da vam administrator potvrdi vaš akaunt ili se može javiti ingame na nick "JaoDragana"

Pokretanje ovog ministarstva Newrule

Welcome to official forum of eBosnia and Herzegovina.Register and wait until admin confirm your account or contact ingame "JaoDragana"
eRepublik eBiH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eRepublik eBiH

Službeni forum eBosne i Hercegovine


You are not connected. Please login or register

Pokretanje ovog ministarstva

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Pokretanje ovog ministarstva Empty Pokretanje ovog ministarstva Sun 1 May - 19:03

Mancini Horvat

Mancini Horvat
Recruit
Recruit

Eh, ovako...

Vjerujem da su svima vama vec napunjene usi pricama o potrebnom BB-u, kako fali para etc. etc.

Uglavnom, ja sam ponavljao, i sad ponavljam kako za BB treba dobar temelj, nemoze se rostilj bez zerave pravit...

Da bi bebe dobro napredovale i da bi danas-sutra dobili kvalitetne igrace, neopterecene nacionalizom, prepucavanjem... moramo ih uvesti u igru, da shvate da je ovo sve samo igra, a ne prilika za izljev RL frustracija..
Dakle, vrlo vazan posao, a osim pisanja tutorijala zahtjeva upoznavanje sa igracima, organiziranje nagradnih igara etc. etc.

Ovo sam postavio da netko od vas zainteresira za taj posao, jer ja ga nebih zelio (sada) raditi niti imam vremena. ORG je postojao, neznam postoji li sada, to treba toru pitati, on je oko tog hebavo

P.S. Ionako fali tema na forumu, pa eto moj prilog. Smile

Asharak[BiH]

Asharak[BiH]
Recruit
Recruit

o7 Very Happy

Agich

Agich
Recruit
Recruit

rado bih dao doprinos jednom bitnom ministarstvu kao što je ministarstvo obrazovanja, ali nemam vremena xd

http://bh-horror.vision-hosting.info/

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu